Kurca.cz
nakupuje ve slevě... a monitoruje historii cen ve více než 10M produktů
Bezdrátová fontána pro psy a kočky Eversweet Solo SE

Historie ceny
Datum Cena v CZK
26.1.2024 1290
1.9.2023 1990

Bezdrátová fontána pro psy a kočky Eversweet Solo SE

Petkit Eversweet Solo SE Smart Pet Fountain je perfektním řešením pro malá a středně velká domácí zvířata, která si zaslouží čistou a čerstvou pitnou vodu, aby zůstala zdravá a šťastná. Tato fontána s trojitým filtračním systémem zajišťuje, že vaši chlupatí přátelé pijí z bezpečného a čistého zdroje. Kapacita 1,85 l . Dbejte na správnou úroveň hydratace vašeho domácího mazlíčka. Nová fontána Petkit Eversweet Solo SE  je speciálně navržena pro malá a středně velká domácí zvířata. Fontána PetKit je vybavena filtračním systémem, který zajišťuje přístup k čisté vodě. Zařízení vodu nejen čistí, ale také ji uvádí do neustálého pohybu. Neustálá cirkulace a proudění je pro kočky ideální - přitahuje jejich pozornost a povzbuzuje je k pití vody. Modulární konstrukce usnadňuje čištění a barvy indikátoru vás informují o funkčním stavu zařízení. Zařízení se vyznačuje pečlivě promyšleným designem, využívá patentovanou pumpu PetKit, která funguje bezdrátově. Vyniká také svou modulární konstrukcí, díky níž se výrobek snadno čistí a bezpečně používá. Díky ultra tichému čerpadlu (méně než 35 dB), které nebude šokovat vaše domácí mazlíčky, vám také nabídne nízkou spotřebu energie - když detekuje nedostatek vody, automaticky se vypne a navíc se snadno čistí! Tělo fontány pro domácí mazlíčky, navržená z průsvitného materiálu, nabízí lepší výhled pro sledování celkové spotřeby vody vašeho mazlíčka. Tato automatická miska na vodu, vyrobená z potravinářských a odolných materiálů.

Bezdrátová vodní pumpa: bezdrátová vodní pumpa, zabrání ponoření drátu do vody, a zároveň usnadňuje rozebrání čerpadla za účelem důkladného čištění.
Odnímatelný design: odnímatelné tělo a základna zajistí, že nenamočíte základnu při doplňování vody nebo čištění vodní fontány
Ultratichá pumpa: (měřeno pod 30 dB) má nízkou spotřebu energie, což vám i vašim mazlíčkům zajistí 100% klidný spánek. Čerpadlo přestane fungovat, když zaznamená nedostatek vody ve fontáně. 
Vícevrstvý filtrační systém: Filtruje chlupy a prach a odstraňuje zápach a těžké kovy, aby vašemu roztomilému mazlíčkovi poskytl čerstvou čistou vodu, díky 360° vícesměrnému proudění nabízí na rozdíl od jiných misek vždy čerstvou vodu nahoře. 
Průsvitný materiál: nabízí lepší přehled pro sledování c


1290 CZK


Více informací v Elektro-Obojky.cz